Skip to main content
x

Directie

Cindy Helaers

Pedagogisch directeur eerste graad
chelaers@st-martinus.be
013 35 54 30

Anja Deferm

Pedagogisch directeur tweede graad
adeferm@st-martinus.be
013 35 06 80

Ludo Pluymers

Pedagogisch directeur derde graad
lpluymers@st-martinus.be
013 35 06 80

Marc Diriks

Coördinerend directeur
Personeelsdirecteur
mdiriks@st-martinus.be
013 35 06 80

Erwin Poelmans

Directeur logistiek beleid
epoelmans@st-martinus.be
013 35 06 80

Barbara de Clippel

Directeur strategie gericht werken
bdeclippel@st-martinus.be
013 35 06 80

Els Roefflaer

Financieel directeur
eroefflaer@st-martinus.be
013 35 06 80

Brigitte Ramaekers

Adjunct-directeur
bramaekers@st-martinus.be
013 35 06 80

Arlette Vantilt

Internaatsbeheerder
avantilt@st-martinus.be
internaat@st-martinus.be
013 35 54 31